Chcete hypotéku ale nevíte jak nato ? nebojte se jsme tu právě pro vás.

– Každý z vás to chce mít ve svém obydlí pěkně zařízené a pohodlné. Ale co máte dělat když jste buď zdědili nebo koupili nový byt či dům a je tzv. v rozkladu ? Máme pro vás jedno poměrně jednoduché řešení. Slyšeli jste už o hypotéce na rekonstrukci ?

Nejdůležitější podmínkou před samotnou hypotékou je to že vždy musíte mít nějakou nemovitost do zástavy. Také bude potřeba aby daná nemovitost v zástavě byla pojištěna.

Rekonstrukce

K tomuto typu hypotéky si musíte nejdříve připravit několik dokumentů.

  1. Rozpočet – Jedná se o rozpočet prací které máte v plánu provádět.
  2. Stavební povolení – Jak při klasické stavbě domu tak i při jakékoliv rekonstrukci budete potřebovat stavební povolení
  3. V ojedinělých případech si připravte i projektovou dokumentaci, tedy projet bytu či domu

Příjmy – Jak u klasické půjčky tak i u toho typu hypotéky bude potřeba aby jste měly potvrzení o dostatečném příjmu, a to z toho důvodu že banka musí vědět zda máte či nemáte možnost danou hypotéku splácet. Poté co obdržíte své peníze banka vám dá maximálně 24 měsíců aby jste vše splatili a dokončili celou rekonstrukci.

Rekonstrukce bytu

Hypotéku na rekonstrukci https://nebankovnihypoteky.net/nebankovni-hypoteky-jako-reseni-na-vsechno/ můžete čerpat buď postupně nebo si vzít celou hypotéku najednou.

AŽ se rozhodnete podat žádost, vždy se nejdříve poraďte s nějakým hypotečním poradcem, ten vám řekne zda se hypotéka vyplatí a rovnou s vámi probere i veškeré podmínky pro danou hypotéku

Stejně jako tomu je u hypotéky na stavbu domu, tak i u hypotéky na rekonstrukci je potřeba aby byly peníze využity pouze k té rekonstrukci.

Peníze na rekonstrukci se však dají sehnat i jinak. Například : spotřebitelský účet nebo úvěr ze stavebního spoření.

Pokud však nebydlíte ve svém ale v pronájmu, musíte nejdříve dostat souhlas od vašeho majitele neboli vlastníka domu. Aby jste se vyvarovaly veškerým problémům !!!!!