Máte dům a nemáte bazén? Není to škoda? Neuvažovali jste někdy o pořízení bazénu? Poslední léta u nás bývají opravdu horká a bazén na zahradě poskytne možnost krásného letního osvěžení. Pokud máte děti školního věku, které mají celé dva měsíce prázdnit, poskytnete jim úžasnou náplň prázdninových dní. Budou si moci pozvat kamarády a trávit čas u bazénu a řáděním ve vodě. Určitě lepší činnost než ležení na gauči s mobilem v ruce. A co vy?

bazén

Kolikrát během léta máte chuť se po práci jít někam osvěžit, ale po celém dni stráveným v kanceláři, nebo dílně, v tropickém horku už není prostě chuť ani síla, trmácet se autem v podvečer na nějaké vzdálené koupaliště nebo bazén. Takový bazén u domu je opravdu skvělá věc. V létě je ještě v šest hodin opravdivý hic a vy můžete po perném pracovním dni odpočinout přímo v zahradě ve stínu vašich stromů, nebo chytat podvečerní paprsky sluníčka na břehu bazénu a potom své tělo protáhnout pár tempy v bazénu. Je to taková úleva a přitom nemusíte nikam jezdit, můžete si dát na zahradě klidně i oblíbený drink, protože nebudete řídit. Koupí bazénu opravdu potěšíte celou rodinu, ale pochopitelně i sám sebe.

bazén

Nyní je správný čas na výběr toho ideálního bazénu právě pro vás. Jaro, které se rychle překulí do horkých dní, ale zatím je dost času na realizaci celého vašeho projektu. Už byste tedy neměli moc váhat a rovnou se pustit do výběru toho ideálního zapuštěného bazénu právě pro vás. Nabídka je široká, můžete volit tvar, barvu, hloubku bazénu, dokonce si vyberete typ schodiště, nebo zvolíte žebřík ke vstupu do bazénu. Výborné je k bazénu objednat i zastřešení a bazén zakrýt na dobu, kdy se v něm nebudete koupat, ochráníte si tak vodu před navátým listím, nebo jinými nečistotami. V internetovém obchodě Gluc PBS s.r.o. s dlouholetou zkušeností objednáte i všechny nutné doplňky, takže vaše objednávka plně pokryje vše potřebné k instalaci bazénu.