Velké rozšíření

Do sféry hodinek zasáhly rozhodně dost významně, přičemž prodeje o dost stoupli. Rozhodně neslouží jen k ukazování času, protože mají mnoho různých funkcí, takže během toho, co je nosíme zaznamenávají velké množství dat a ty pak vyhodnocují. Základně je měření tepu. Dále nesmí chybět ukazatel kroků, vzdálenosti, spálených kalorií a tak dále. Záleží na tom, v jaké cenové kategorii se chceme pohybovat, kdy ty dražší mají otevřený systém, takže si do nich můžeme stahovat další aplikace, být přímo připojený na Wi-Fi a třeba přímo z hodinek můžeme volat.

chytré hodinky

Nechybí tu ani sledování spánku, kdy přesně víme, jak se nám střídají jednotlivé spánkové fáze a jak dlouho trvají. Často se setkáte s měřením stresu, které nám ukáže, jak jsem během dne vytížení. Obecně je tato elektronika zaměřena dost na pohyb, a proto si zapneme určitou fyzickou aktivitu a při jejím vykonávání je zaznamenáváno mnoho údajů.

Individuální nákup

Pokud Vás chytré hodinky zaujali a uvažuje nad jejich koupí, tak dobře zvažte, jaký typ vlastně chcete a k čemu jej budete požívat. Na trhu je dost výrobců, kteří mají produkty v různých cenových kategoriích. Když někdo chce hodiny, které budou připojený přímo na internet, chce s nimi odepisovat na emaily a zároveň mít podrobný přehled o svém těle, tak je výhodné zvolit dražší produkt s otevřeným systém.

ovládání hodinek

Pokud jsme však spíše sportovně orientovaní a chceme mít přesné hodnoty třeba z běhání, tak jsou tu sportovněji zaměřené výrobky. Často sledovaným údajem je výdrž baterie, protože ty s otevřeným systémem můžeme nabíjet každý den, ovšem jiné třeba vydrží dva týdny, což je o dost pohodlnější. Zkrátka je výhodné projít si aktuální nabídku, přečíst si recenze skutečných uživatelů, vše si nechat projít hlavou a vybrat pro sebe vhodný produkt, který budeme stále nosit a bude nám dělat opravdu radost.