Mít otevřené srdce je základní předpoklad k tomu, milovat svého partnera jako sebe sama. Tito lidé také mívají velmi dobrou intuici a snadno si spočítají, že Viagra bez receptu erectmax.cz je jednak značné riziko vzhledem k nebezpečí i velmi závažných vedlejších účinků, a že v případě erektilní dysfunkce a podobných zdravotních obtíží je moudřejší obrátit se na přírodu a jít touto cestou bez komplikací. V tomto směru jsou nám nápomocné bylinky v kategorii adaptogenů, kam se řadí třeba Kotvičník, Ženšen nebo Maca peruánská. Adaptogeny pomáhají lépe zvládat stres, který se také podepisuje pod většinu civilizačních chorob, a udržují potřebnou hormonální rovnováhu včetně dostatečné produkce testosteronu.

muž a žena

Mít otevřené srdce také znamená lépe si uvědomovat mnoho dalších souvislostí, které v průběhu lidského života vznikají, a kam patří i přirozené vnímání sexuality. Výraz „přirozené“ si dobře zapamatujte, protože je to něco zcela odlišného od slova „normální“. Přirozenost je totiž jen jedna, zatímco norem je spousta, často se mění a vytváří si je lidé podle svého, ale ne vždy moudrého rozhodnutí.

milenci u moře

Přirozené je to ráno – také se milujete večer, protože ráno na to není čas a musíte uhánět do práce a o víkendu si raději přispíte a budí vás hlad až kolem poledne? Pak se nedivte, že mají muži málo testosteronu, protože nejvíc se jej tvoří kolem osmé ráno, zatímco večer je již tělo připravené k odpočinku a spánku.

Přirozené je sledovat partnerku očima – milující lidé vnímají silnou energii v oblasti hrudníku – srdeční čakry, ale fyzické tělo nemáme náhodou. Kochejte se krásou ženského těla, nejlépe za denního světla, a právě ráno po probuzení a vydatném spánku bývá žena nejkrásnější. Užijte si pohled na růžové rty, prsní bradavky, vagínu a chodidla – růžová je barvou lásky a rozkoše.

Přirozené je jí naslouchat – namísto televize, rádia a hudební produkce z MP3 přehrávače si při sexu dopřejte naprosté ticho. Partnerčiny milostné vzdechy jsou tou nejlepší melodií, která vás v těchto chvílích bude provázet.