Bydlení ve vlastní nemovitosti přináší řadu výhod, nicméně současnost si žádá, aby o vlastním bydlení přemýšlelo stále menší procento populace. Ano, hypotéky zažily svůj vrchol, ceny stavebního materiálu také, ale pokud jste vlastníkem zakoupeného nebo třeba zděděného pozemku, určitě na něm prostě chcete stavět. Jenže s oborem stavebnictví nejste moc velcí kamarádi, úplně se vám nechce bydlet ještě několik let například u rodičů nebo někde v podnájmu a rádi byste se přestěhovali co nejdříve do svého vlastního domu? Ale sami si myslíte, že byste to úplně dokázali hravě zařídit a sežralo by vám to spoustu času? To vůbec nevadí, http://pravyprostor.cz/zeman-vadi-nevadi/ protože se můžete svěřit do náruče zkušených odborníků, kteří toto mají pod palcem a je to jejich hlavní doménou. Už jste slyšeli o tom, že si můžete nechat postavit rodinné domy enerdomy.cz na klíč, které navíc se budou moci pyšnit tím, že jsou nízkoenergetické?

doma

Úspora na vytápění a celkově na energiích se rozhodně vyplatí, vzhledem k tomu, jak v současnosti rapidně rostou cenu za energie. A vůbec se vyplatí vlastnit něco takového, jehož provoz bude skoro pohádkový a bez práce. Žádné přikládání do kamen, ale pěkně tepelné čerpadlo nebo fotovoltaika. Lidově řečeno mít to tak uzpůsobeno, aby to moc „nežralo“. Firma Ener DOMY s.r.o. je ta, která by stála rozhodně za zvážení, pokud se vás výše popsaná situace výsostně dotýká.

domov

Vybrat si můžete z několika typů domů, a to jak dřevostavbu, tak i zděné provedení. S rovnou střechou nebo i sklopenou. Jejich ceny začínají už pod čtyřmi miliony korun. Pokud se přikloníte k dřevostavbě, nevyjdete z údivu, jak to bude rychlá záležitost a že se budete moci brzy stěhovat. To by se vám v případě vlastní realizace rozhodně takto rychle nepovedlo. Úžasná věc například pro nastávající rodiče, které třeba tlačí čas před narozením miminka. Až se narodí, budou už třeba moci být ve svém novém domově.