Tahle myšlenka je docela dost přitažená za vlasy. Mobilní domy se opravdu neprodávají jako housky v supermarketu. Ale princip obchodu je stejný. Ostatně jako u všeho. Nejrychleji si mobilní dům můžete zakoupit pomocí internetu. Prodejce nemá sice žádný klasický e-shop, ale určitě by se nestavěl na zadní, kdybyste nákup chtěli realizovat pouze takto.

Krasavec

Mobilní domy na prodej https://www.top-mobilnidomy.cz/ https://www.top-mobilnidomy.cz/ si můžete vybrat, prohlédnout si fotografie a třeba se i pro některý z nich rozhodnout. Určitě by šlo pomocí e-mailu realizovat celý prodej. Smlouvy a podmínky se dají poslat, podpisy lze ověřit na poště, peníze se dají převést z křesla domova. Jenže, mobilní domy nejsou rohlíky, nebo sluchátka, co koupíte v e-shopu. Zaslouží si více vaší pozornosti.

Postupovat můžete takto. Začátek bude stejný. Vyberete si dům, nebo domy. Na stránkách prodejce zjistíte, kde se vybrané mobilní domy nachází. Pobočky mají ve třech městech tak, že k žádnému to není až tak velký kus cesty.

Pobočky jsou v Praze, dále pak v Hradci Králové. Na Moravě má prodejce pobočku v Brně.

Ložnice

Když máte domky vybrány, zavolejte prodejci na pobočku a požádejte předem o prohlídku vybraných mobilních domů. Tím, že se takto objednáte, získáte jistotu, že vám prodejce přidělí odborně zaškoleného pracovníka, který vás celým domem, či domy, provede. Na prohlídku se dobře připravte. Nejlépe uděláte, když si vytvoříte poznámky s okruhy otázek, na které se chcete a potřebujete zeptat. Na místě budete určitě rozrušeni a na spoustu věcí se zeptat prostě zapomenete.

Ptejte se na cokoliv. První dojem můžete mít odlišný od dojmu, který jste získali u obrazovky počítače. Přece jen ten mobilheim je možná tisíckrát větší. Také fotografie mohou být trochu zkreslující. Ptejte se na izolace, energetickou náročnost, dopravu i obchodní podmínky. Až budete mít všechny informace pohromadě, přistupte k nákupu.