Cítíte si být sexuálně frustrovaný, ale nevěra ve vás vyvolává špatné svědomí? Rozhodně nemáme důvod Vás přemlouvat k tomu, abyste si našel milenku. To opravdu není ta správná cesta a dříve či později by to mohlo Váš vztah s partnerkou naprosto zdecimovat a to rozhodně není ani trochu žádoucí. Hledat cestu zpět k partnerce je možné jen tehdy, když se o to snaží i protistrana. Je dobré poskytnout jí informaci, že takhle to dál nejde, ale zbytek musíte nechat na ní.
Co zatím dělat? Jak si počít s napětím? Co třeba zajít na masáž penisu? Věřte, že se nejedná o sexuální službu v tom pravém slova smyslu. Masérka Vám nenabízí sex a jakýkoli návrh z Vaší strany je naprosto nepřijatelný a neakceptovatelný.
tanec vášně

Vychází z dlouhodobé tradice

Masáž penisu má dlouhodobou tradici, kterou si jistě vychutnáte. Vychází z kamasútry a tantrického přístupu k sexu. Není primárním cílem dosažení co nejrychlejšího orgasmu a tím uvolnění napětí, ale naopak oddalování. Samotný orgasmus po velmi dlouhé době pak představuje skutečnou explozi rozkoše.
Ale není to primárním cílem této masáže. Masáž má velmi pozitivní vliv na zdravotní stav. Kromě toho muže zbavuje stresu a napětí. Nabízí tedy dokonalou relaxaci.
masáž zad nahoře
Až najdete masážní salón, který poskytuje tyto služby, samozřejmě brzy shledáte, že nabídka je mnohem bohatší. Co ještě můžete čekat a nač se můžete těšit?
· Masáž prostaty
· Relaxační erotická masáž
· Tantrickou masáž
· Body to body erotická masáž
krém a srdce
To je jen velmi malá ochutnávka. Pokud chcete vědět více, určitě navštivte webové stránky masérského salónu a seznamte se s nabídkou, která Vás určitě mile překvapí.
Stále se bojíte jít do toho? Tak překonejte ostych. Toto je možná tak trochu na hraně, ale o nevěru se rozhodně nejedná. A upřímně řečeno, není to, co je na hraně právě to, co nám je příjemné a co tak rádi vyhledáváme? Neměli byste živit svůj pocit frustrace. Uvolněte ho.