V podnikání, více než kde jinde, pociťujeme nedostatek času. Nevyplníme včas objednávky a už nám dodavatel nemůže zaslat zboží v požadovaném týdnu. Nestihneme termín pro podání přiznání a jiných formulářů na úřad a už se vystavujeme riziku pokuty. Chvíle zpoždění s výrobou a už nám hrozí velké penále od našich zákazníků. Čas nás v podnikání stojí opravdu velké peníze. A co teprve ten čas, než se do skutečného podnikání pustíme? Všechny registrace na úřadech, celá řada formulářů a všude dlouhé čekací lhůty. Vy však potřebujete začít naplňovat svůj podnikatelský záměr co nejdříve a už na vás čekají i vaši první zákazníci. Vše vyřeší zakoupení ready made společnosti.

smlouva

Co mohu získat?

Zakoupením již zaregistrované společnosti získáte možnost, jak začít podnikat v co nejkratším možném čase. Společnost už má splněny všechny zákonné povinnosti a jen čeká na svého nového majitele. Samozřejmě, že nenaleznete žádnou poskvrnku v její platební nebo obchodní historii. Společnost byla pouze založena, byly jí vyřízeny veškeré náležitosti a teď do ní jen vložíte svůj obchodní záměr a začnete s podnikáním.

Veškeré náležitosti budou pro vás velmi rychle připraveny a vše vyřídíte během jediné návštěvy v naší kanceláři. Celým procesem vás rádi provedou naši odborně vyškolení pracovníci a zodpoví veškeré vaše dotazy a se vším vám ochotně pomohou. Dokonce je možné si zvolit i vlastní název společnosti a nechat si zaregistrovat své živnosti.

podpis

Je nutné si jen vybrat ze seznamu již existujících společností tu, která bude nadále kolébkou vašich úspěšných obchodů a zajímavých zisků.

Trh je dnes neúprosný a silná konkurence vás nutí k tomu, abyste neztráceli drahocenný čas. Neztrácejte ho ani při začátcích vašeho podnikání. Vaše podnikatelská dráha začíná u nás! Kontaktujte nás ještě dnes!