Ačkoliv se to většině z nás (mírumilovných lidí) určitě vůbec nelíbí, násilí se stává stále více součástí našich běžných životů. Do ordinací psychologických a psychiatrických poraden se uchyluje čím dál větší množství lidí, kteří se s ním už v nějaké formě setkali. Vždy je to velice traumatizující a málokdo se s tím dokáže vypořádat tak, aby na neblahou zkušenost úplně zapomněl. JE TEDY POTŘEBA PREVENCE.

vrah

· Pokud nechcete spoléhat na to, že vám se něco podobného nemůže stát nebo se snadno ubráníte holýma rukama, pak si určitě pořídíte pomocníka, na kterého se budete moci v případě přepadení spolehnout.
· A protože stálá přítomnost bodyguarda by byla asi velice drahá, pak musíte zvolit daleko levnější a také nenápadnější prostředek.
Majitelé zbrojního průkazu se mohou ozbrojit střelnou zbraní. To je ale v naší zemi tak trochu ošemetné.

– Víte kdy ji můžete použít?
– Nebudete nést následky (ať už právní nebo psychické) spíše vy?
– A to přesto, že jste oběť?

Je to zbraň a přeci není

Zkuste se zachovat trochu jako chytrá horákyně. Pořiďte si zbraň, která zbraní vůbec není. Mezi účinné obranné prostředky, které nepodléhají žádné registraci a nejsou považovány za zbraně, patří paralyzéry.
· Tento prostředek se vejde i do dámské kabelky a je opravdu velice účinný.
· Ve chvíli, kdy jste okolnostmi přinuceni ho použít, vydá silný elektrický výboj, který neublíží, ale útočníka dočasně paralyzuje.
· Na potřebnou dobu ochromí veškeré svalstvo a tlumí nervový systém.
· Funguje i přes oblečení, takže nemusíte hledat obnažené části nezvaného vetřelce nebo násilníka.

elektika

Elektrický paralyzér může být i vhodným dárkem pro někoho, o jehož bezpečnost máte oprávněné nebo i možná zbytečné obavy. Pak budete v klidu nejen vy, ale především osoba, která tak získá potřebnou jistotu a nenahraditelný pocit bezpečí.