Dělali jste si vždycky účetnictví sami, ale už vás to nebaví a spíše by jste potřebovali čas strávený nad daňovou evidencí trochu využít jinak? Žádný problém. V dnešní době není vaší povinností, že si musíte účetnictví dělat sama/sám. Od toho jsou školení profesionálové, kteří nám tuhle práci usnadní a dají nám naše účetnictví dohromady za pár hodin. Natož mi by jsme třeba nad tím seděli celý den. Společnost účetnictví Praha 4 vám takovou službu může nabídnout. Bude za vás vést účetnictví, ale i daňovou evidenci a veškerou administrativu. Tak proč to nepřenechat odborníkům a mi svůj čas, který jsme získali nevyužijeme na něco jiného.

účetnictví

Abychom si společnost trochu přiblížili, jedná se o rodinou firmu, která se jmenuje JK Credit. Společnost JK Credit se věnuje podnikatelům od roku 1997. Takže můžete zůstat klidní, že nepředáte svou veškerou zodpovědnost a administrativu laikovi. Ale opravdovým odborníkům, s dlouholetou praxí. Firma má velký bonus v tom že jeden jejich společník působí jako daňový poradce a člen komory daňových poradců.

administrativa

A co od takové firmy očekávat? A co bude jejich úkolem?

  • kompletní administrativa
  • peněžní deník
  • evidence DPH
  • skladová evidence zásob
  • daňové přiznání k DPH, daní z příjmu
  • evidence hmotného a nehmotného majetku

A další. Je toho tolik co za váš můžou udělat. Ano každý podnikatel by tohle měl asi umět. Ale taky je umět si poradit a přiznat si, že třeba na tohle zrovna nejste stavěný a přenecháte tuhle práci odborníkům, kteří jí udělají zodpovědně a o mnohem rychleji než vy. Pokud jste rozhodnuti, že pro vás tahle volba bude ideální, tak neváhejte a domluvte si spolu osobní schůzku a vše spolu proberte. Ceny nejsou nějak přemrštěné a pokud vám ani jeden z jejich nabídnutých balíčku nevyhovuje, tak je možné si sestavit balíček na míru, ať jste spokojeni.