Ženy milují kabelky. Neznám ani jednu ženu, která by nevlastnila alespoň jednu kabelku. Pořídit si můžeme kabelky velkých formátů, do kterých schováme všechny nezbytné věci, ale také třeba láhev s pitím a polední oběd. Tyto kabelky nosíme především do práce nebo do školy. Jsou prostorné a praktické. A pak je tu crossbody kabelka. Velice oblíbená mezi ženami. Tuto kabelku můžete nosit kamkoliv, hodí se do města na nákupy, do klubu, na kulturní akce, do restaurace nebo na procházku se psem. Crossbody kabelka je střední velikosti a vzhledem k tomu, že se nosí křížem, je nošení pohodlné a praktické. Kabelka vám neustále nesjíždí z ramene, a pokud potřebujete mít obě ruce volné, je tato kabelka ideální.

crossbody kabelka

Při výběru crossbody kabelky se zeptejte sama sebe, co v ní chcete nosit. Do této kabelky hravě dáte peněženku, mobil, klíče, parfém, balíček papírových kapesníčků a desinfekční gel. Více věcí se vám do kabelky pravděpodobně nevejde. Vešlo by, ale kabelka bude nacpaná k prasknutí, což nevypadá moc dobře. Pokud chcete v kabelce nosit další věci, zvažte možnost pořídit si klasickou větší kabelku. Crossbody kabelky se vyrábějí jednobarevné i vícebarevné. Záleží na vás, jaký tip preferujete a zvláště jaký styl oblečení nosíte. Jestliže máte šatník plný barev a nebojíte se různých barevných kombinací, vsaďte na jednobarevné kabelky v neutrálních barvách.

hnědá kabelka

Hodit se vám bude například i kožená kabelka crossbody hnědá, která je barevně univerzální a bude pasovat ke většině vašich outfitů. Máte raději tmavší a minimalistické oblečení? Perfektně vám bude sedět barevná nebo vzorovaná kabelka. Naposledy se sama sebe zeptejte, jak kvalitní kabelku chcete mít. Kožené kabelky jsou sice dražší záležitostí, ale vzhledem k tomu, že crossbody kabelky nosíme skoro denně, nebojte se do ní investovat větší peníze. Kožená kabelka vám dlouho vydrží a navíc zůstane neošoupaná a zachová si svůj tvar.