Každého, kdo chce potěšit nejbližší osobu nebo blízkého člena rodiny nějakým dárkem, se zmocní hned pocit beznaděje, že neví, jakou maličkost vybrat. Klišé v podobě kytky nebo bonboniéry už tolik neláká a ani nepřekvapí. Pokud však chcete darovat opravdu speciální dárek, zvolte zážitkový poukaz. Ten vám může poskytnout nejen šťastný úsměv na tváři vašeho oslavence, ale i jistotu, že vás na daný zážitek jistě vezme s sebou.
A co zvolit? Doporučujeme vám zakoupit dárkový poukaz na escape room.

strach

O co v únikové místnosti běží?

V první řadě o čas! Ten máte omezený a přesně stanovený. U nás je to 90 minut, kdy budete mít prostor pro hádání různých záhad a hlavolamů, které na vás v uzavřené a tajemné místnosti budou čekat. Hry se může zúčastnit 2 až 5 hráčů a vaším úkolem bude jednoduše přijít na to, jak se dostat v uvedeném časovém limitu pryč. Můžete si vybrat ze dvou místností, které jsou vám k dispozici.

  • SAMARA– už název vám napoví o tom, že se bude jednat o vyluštění hádanky na tolik známý film „Kruh“, ve kterém byla Samara hlavní postavou. Ještě předtím, než si však tuto místnost zvolíte, je dobré mít přehled o tom, jaký děj se ve filmu odehrával.
  • DVOJITÝ AGENT – dobrodružství můžete prožít i v místnosti, ve které se stanete agentem, který musí přijít na záhadu ohledně tajného plánu. O napětí nebude nouze, protože i tato hra – dokonale potrápí vaše mozkové závity.

tajemno

Prověřte to, jaké máte logické myšlení

Věřte tomu, že i když se jedná o relaxační a zábavní formu aktivity, kterou denně neprožíváte, zcela jistě se při ní zapotíte. Je potřeba myslet jednoduše, ale chytře a zapojit do řešení veškerou logiku, kterou oplýváte. Společně s vaším týmem se vám však podaří dostat z bezvýchodní situace, a to především díky tomu, že budete spolupracovat.
Dlouho neváhejte nad tím, jestli je tento typ dárku pro vaše blízké tím pravým, protože odpověď zní „ano“. Dárkovým poukazem na únikovou hru potěšíte opravdu kohokoliv a ještě mu poskytnete možnost zažít něco, k čemu by jen tak v průběhu jeho stereotypu – nikdy nepřišel.