Spousta zábavy, pivo, lázně, prohlídka pivovaru, ale také ochutnávka piva. To všechno najdete v plzeňském pivovaru. Město piva je proslulé tím, že se zde pivem skutečně žije. Naše nejslavnější pivo má ve světe zvuk převážně díky značce Pilsner Urquell. Právě v Plzni se můžete podívat do pivovaru a naučit základy vaření piva, můžete ochutnat několik druhů tohoto lahodného moku a samozřejmě využít i zdejších lázeňských služeb, které nejsou tak úplně tradiční.

pivovar

Vyrazte do areálu Purkmistr

Pivní lázně, kdo to kdy slyšel – vy je můžete nejenom shlédnout při prohlídce pivovaru, ale také se zde do piva nechat namočit. Odpočinete si, zrelaxujete tělo i mysl, navnadíte smysly a oddáte se vodní lázni, kdy vás zdejší personál naloží do vany, která vypadá spíš jako dřevěný džber nebo sud. V ní je napěněné pivo, doplněné o mnoho bylin a nejrůznější jiné látky.

Proč právě pivo?
Jistě jste slyšeli o tom, že právě B a C vitamíny jsou pro pokožku nejlepší. To je pravda, a vzhledem k tomu, že v pivu se nachází spousta vitamínů B, je tento mok nejenom výborným lékem při požití, ale také ve chvíli, kdy si jej aplikujete na pokožku. Uvolní vaše svaly, pohladí vaši pokožku a samozřejmě prospěje vašim vlasům a nehtům.

číšník

Uznejte, pivo, to je prostě styl

A vy se můžete zapojit. V pivovaru si můžete o víkendu vyzkoušet, jak se pivo vaří! Na jeden den vás tady zapojí do pracovního procesu, budete pomáhat vařit, a samozřejmě se na všechno podíváte zblízka! Pomůžete šrotovat slad, potom budete hlídat proces odstřeďování a cezení. Uvidíte všechno z první ruky a budete rázem znalcem, zběhlým v pivaření.

· Budete spát jako páni
V celém areálu hotelu je pětihvězdičkový hotel, zařízený v krásném dřevěném stylu s wellness centrem a bowlingovou dráhou.