Zřejmě nejdostupnější věc za poslední desetiletí. V dnešní době si automobil může pořídit téměř každý. V historii se jednalo spíše o raritu. Vozidla potřebujeme nejenom pro své soukromé účely, ale také samozřejmě na práci. A když už mluvíme o práci, tak pojďme zrovna k té náročnější, kdy potřebujeme za vůz zapřáhnout vozík a něco převést. Abychom to mohli uskutečnit, potřebujeme takzvanou „kouli“ neboli správně řečeno tažné zařízení.

K automobilům se dá připřáhnout nejenom vozík, ale také přívěs nebo karavan. Právě k těmto účelům slouží tažná zařízení.

Díky nim si můžeme udělat výlet s přívěsem do přírody, kempovat u vody s karavanem v povolené oblasti nebo jen tak si vyjet na vodu s člunem, připevněným na vozíku.

vozík květiny

Mnoho lidí používá vozíky i pro soukromé účely. Převáží se s nimi dřevo, stěhuje se nábytek, převáží různé nové věci, ale také materiály, štěrk a písek, vozí se věci nové i starší. Zkrátka a dobře slouží na převoz větších a objemnějších věcí, či materiálů, které bychom jinam nemohli dát.

Další kategorií je závěsné zařízení.

Pokud si budete výrobek instalovat sami doma, nesmíme zapomínat na elektrickou kabeláž, kterou je potřeba taktéž zakoupit. Díky tomu budete mít na vozíku všechno v naprostém pořádku a můžete jej používat naprosto neomezeně.

Součástí balení bývá samozřejmě návod na instalaci na vozidlo, dále zde najdete také držák, kulový čep, typový list a spojovací materiál.

žena v karavanu

Různá vozidla, různé výrobky

V dnešní době je z čeho vybírat. Stejně tak, jako máme spoustu různých značek vozidel, tak máme i více druhů těchto výrobků. Vybírat si proto můžete podle značky a typu vozidla. Jistě najdete takové, které bude vyhovovat vašim představám.

Co mile potěší je cena. Výrobky se dají pořídit za velice nízké ceny, přitom však jako originální a ve vysoké kvalitě, proto se nemusíte ničeho obávat. Některé z nich mají dokonce doživotní záruku, jedná se často o výrobky pod značkou Autohak.