Jestli patříte k těm lidem, kteří na značkovém oblečení nelpí, potom je to zřejmě v pořádku. Ale je pravdou, že některé značkové produkty v sobě nesou záruku kvality a spolehlivosti. Ať se to týká produktů z oblasti elektroniky, domácích spotřebičů, nebo osvětlení.
Určitě si nekoupíte, např. fotografický aparát za spoustu peněz od značky, která se specializuje na docela jiný obor, nebo jste o ní nikdy neslyšeli.
V případě osvětlení je to stejné.
hudební přehrávač.jpg
Vždycky se při nákupu výbojek, nebo žárovek zaměřujete na parametry, které požadujete ke svým účelům, a ve finále ještě mrknete na výrobce. Takže když je výrobcem philips master nebo osram, neváháte. A navíc s uspokojením, které je vidět na tváři, a s výbojkami v igelitce odcházíte z obchodu. Víte totiž, že tato značka má punc kvality a spolehlivosti.
Značka Philips má svou tradici
Tato nizozemská firma začínala na konci 19. stol., jako firma rodinná. Přečkala všechny krize, války a udržela si svůj standard do dnešních dnů. Vyráběla v podstatě všechno, co souviselo s elektrickou energií. Vyjmenovávat je by bylo nošení dříví do lesa.
· Ale určitě si pánové potrpí na holicí strojky od této společnosti.
· Nemocnice vlastní mamografy, nebo ultrazvuky pro své pacienty.
· V našich obývacích pokojích nechybí ani Hi-Fi systémy pro kvalitní poslech, nebo jen sluchátka.
· Zahradní osvětlení, nebo osvětlení interiérů, které patří do řady Lighting nemusíme nikomu představovat.
· Ani řada philips master není výjimkou, která se týká výbojek do všemožných prostor.
lampa před obrazem.jpg
Za ta dlouhá léta, kdy firma prošla mnoha úskalími, a přesto přežila ve spletitosti trhu, se určitě vypracovala na úroveň firmy kvalitní, která je vyhledávanou značkou pro spotřebitele. Vždyť už to bude víc, jak sto let, co se drží mezi těmi prosperujícími firmami. Jen málokterá společnost se udrží a stále předává z generace na generaci tradice, které založil kdysi Gerard Philips spolu se svým otcem Frederikem.
Inu, značka je leckdy opravdu zárukou kvality!