Milujete kouzla a čáry? A nebo snad jste jako malé děti milovaly kouzelníka, co vytáhl králíka z klobouku a vy jste nemohly uvěřit jak to dokázal? Jste maminkou nebo tatínkem a sháníte pro své dítě úžasného kouzelníka, na kterého budete rádi vzpomínat? Kouzlení se věnuji již několik let a dělám tak radost spoustě dětí, ale samozřejmě i rodičům. Pokud tedy chystáte oslavu a přejete si vymyslet něco netradičního, protože vaše dítě si na oslavu svých narozenin pozvalo opravdu velké množství kamarádů a vy si nedokážete představit jak je zabavíte, tak tu jsem pro vás ve správnou chvíli.

kouzelník

Nemusíte se bát, že by o zábavu nebylo se mnou postaráno. Děti se totiž na mé představení nebudou jen tak dívat a koulet očima, budou také aktivně zapojeny do všeho dění. Protože moc dobře vím, že děti se nerady nudí a rádi se zapojují do jakékoliv aktivity, která je pro ně navíc zábavná. Miluji ty jejich radostné výrazy a oči plné očekávání, jestli se kouzlo podaří nebo ne. A pokud se podaří tak nadšeně jásají a tleskají stejně tak jako i jejich rodiče. V mé galerii si můžete prohlédnout fotky z mých vystoupení. Ale mám dobrou zprávu i pro dospělé! Pokud jste majitelem či majitelkou firmy a sháníte nějaké zpestření na váš firemní večírek a už nemáte žádné nápady tak vám s tím mile rád pomůžu. Vykouzlím úžasnou atmosféru nejen pro vás, ale také pro vaše podřízené. Protože o to přeci jde v tomto oboru nemyslíte? Nebo si snad chcete jen pro sebe pozvat kouzelníka pro děti?

mág

Tak takovou možnost také nabízím. Každý je s mou prací spokojený. Proto se nemusíte bát, že bych vás nechal ve štychu nebo, že byste kupovali snad zajíce v pytli. A co taková svatba? Pokud se vám právě blíží termín a ještě potřebujete pomoci s programem tak se mi zajisté ozvěte. Nebo jste snad přišli o moderátora, protože onemocněl? Tak si pozvěte mě. A ostudu vám rozhodně neudělám. Pakliže si stále nevíte rady a potřebujete pomoci tak se nebojte se mi ozvat rád vám s tím pomůžu! A pokud víte o někom kdo by potřeboval pomoci tak mu pošlete moje webové stránky a vytrhnete mu tak trn z paty!