Mít garáž je rozhodně velká výhoda, protože zde můžete pracovat, a hlavně schovat své auto. Pokud nemáte tuto možnost, tak si můžete postavit garážové stání.

Garážové stání pro auto

Vlastní garáž je výhoda

Jestliže si chcete koupit vlastní garáž a sleduje vývoj jejich cen, tak si můžete všimnout, že jejich cena opravdu rychle stoupla. Dnes už je to tedy investice v řádu statisíců, což se může zdát jako velká částka, ale těchto prostorů je málo a lidé si uvědomují, že jejich praktičnost je velká. Řada lidí tu má nářadí, takže když potřebuje cokoliv opravit či vyrobit, tak právě využívá garáže.

podzemní garáže

Pokud ji máte u rodinného domu, tak můžete být rádi, protože nikam daleko nemusíte chodit. Ve městech je situace horší, protože sehnat tuto nemovitost v blízkosti bydliště za dobrou cenu je poměrně velký oříšek. Hlavním důvodem, proč si ji lidé pořizují je, aby sem schovali svého čtyřkolového miláčka. Tomu bude skutečně v takovém uzavřeném prostoru mnohem lépe, protože zde na něj nepůsobí negativní vlivy přírody venku a také při zateplení je tu vhodná teplota. Garážované auto má potom krásný lak, méně koroze, lepší stav gumových části a mnoho dalších aspektů.

Jiná varianta

Bohužel někdy nejsou v okolí tyto a prostory za přijatelnou cenu, kdy chodit pro auto několik kilometrů je blbost. Někdy také nechceme dávat tolik peněz za pronájem či nákup, a proto se musíme poohlédnout po jiném řešení. Prodávají se venkovní plachty, které chrání i před kroupami, ale tu musíme neustále nasazovat a sundávat. Navíc se nám při tom může poškrábat lak, protože na něm zůstávají nečistoty, které způsobují škrábance.

dům s garáží

Přístřeší svému autu můžeme zajistit díky garážovému stání. Výrobce nám totiž dodá kvalitní dřevěné hranoly, z kterých snadno postavíme takový přístřešek. S touto pevnou konstrukcí a dobrou střechou zajistíme, že na vozidlo nebude svítit slunce, padat sníh, pyl, pršet a tak dále. Stavba je poměrně jednoduchá, protože stačí základní zabetonování pacek pro nosné trámy. Takže vše v klidu zvládnete třeba s pomocí rodiny, takže nás celý projekt vyjde mnohem levněji.